• Create your own site

• Main » 2010 » March » 9 » ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ Α.Ε.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
    2:48 PM
    ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ Α.Ε.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

Το Σάββατο 28/2 στο γήπεδο του Δοκιμίου πραγματοποιήθηκε ο αγώνας μεταξύ της Α.Ε.Χρυσοβίτσας και του Απόλλωνα Δοκιμίου, έγινε ένα συναρπαστικό ματς που θα ζήλευαν ομάδες παραπάνω κατηγοριών, ο πρωτοπόρος της κατηγορίας Απόλλωνας έδειξε να έχει υποτιμήσει την ομάδα της Χρυσοβίτσας και παραλίγο να το πληρώσει με τη πρώτη του εντός έδρας ήτα , που τελικά έληξε ισόπαλο 2 – 2 χάνοντας τους πρώτους εντός έδρας βαθμούς του. Να περάσουμε στον αγωνιστικό τομέα , με 1-0 προηγήθηκε η Α.Ε.Χ στο 20 του πρώτου ημιχρόνου με γκολ του Θανάση Ζορμπά, ήρθε η ισοφάριση στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου. Στο δεύτερο ημίχρονο η Χρυσοβίτσα προηγήθηκε με γκολ του σύνηθες ύποπτου Θανάση Ζορμπά και να δεχτεί την ισοφαριστεί στο75 . Για την Α.Ε.Χ. τιμωρήθηκαν με κίτρινες κάρτες για διαμαρτυρία, ο Σπύρος Ζορμπάς και Ηρακλής Ζορμπάς. Διακριθέντες όλοι οι παίκτες της Χρυσοβίτσας . Ένα ματς διαφήμιση για το ποδόσφαιρο του Νομού μας, συγχαρητήρια και στις δύο ομάδες.
    Views: 581 | Added by: takoronta | Rating: 0.0/0