• Create your own site

• Main » 2013 » November » 19 » Απαράδεκτη η διαιτησία ΑΓΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ 3 - 0
    5:52 PM
    Απαράδεκτη η διαιτησία ΑΓΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ 3 - 0
    Την Κυριακή το πρωί Πραγματοποιήθηκε στο γήπεδο του Αστακού ποδοσφαιρικός Αγώνας μεταξύ των ομάδων ΑΓΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ .
    Το παιχνίδι ήταν δυνατό ένα πραγματικό ντέρμπι, έτσι που εξελίχθηκε όμως η ομάδα μας δεν μπορεί να περίμενε και πολλά για το λόγο ο Διαιτητής (ΓΚΙΑΦΗΣ) της αναμέτρησις είχε διαφορετική άποψη καθώς δεν έδωσε τρία πέναλτι στο πρώτο ημίχρονο που έγιναν σε παίκτες της ομάδας μας.
    Στο δεύτερο ημίχρονο ΣΤΟ 70ο λεπτό έδωσε πέναλτι υπέρ της ομάδας του Αστακού όπου ορθά έπραξε, αλλά στην συνέχεια κατοχύρωσε το γκολ στο χτύπημα του πεναλτι που έδωσε χωρίς αυτός να δώσει εντολή να χτυπηθεί, αντί να διατάξει την επανάληψη του πέναλτι έδειξε την σέντρα το παιχνίδι συνεχίστηκε με πολλά νεύρα η ομάδα μας έπαιζε με 10 παίκτες,και δικαιολογημένα, στη συνέχεια ήρθαν  ακόμη δύο τέρματα στο τέλος της αναμέτρησις.
    Views: 528 | Added by: takoronta | Rating: 0.0/0